Hakkımızda

LANSY 2003’te Bursa da mühendislik eğitim ve danışmanlık firması olarak Genel Müdürümüz Mehmet Akif Ak yönetiminde çalışma hayatına başladı. Tarımsal işletmelere ve özellikle de gıda sektöründe faaliyet gösterecek veya faaliyetini sürdürmekte olan yatırımcı / işletmelere yönelik izin ve ruhsat işlemleri ile sektöre giriş yapan firmamız, kuruluşundan kısa süre sonrasında gerek hizmet yelpazesi gerekse bölgesel hizmet ağını önemli ölçüde geliştirmiştir.

Gıda sicil ve üretim izinlerinde yoğunlaşmış olan hizmet sunumumuz, 2005 yılından itibaren gerek Kırsal Kalkınma Yatırımları projeleri gerekse Hayvancılık Projeleri yanı sıra, ÇED, ISO ve diğer Kalite Yönetim Sistemleri, Marka Tescil, Yatırım Teşvik Belgesi vb danışmanlık hizmetleri ile Bu faaliyetlerin yanında işletme belgesi, işyeri açma izni, karayolları geçiş izni, sanayi sicil belgesi, kapasite raporu deşarj izni, emisyon izni, gürültü izni gibi alanlarda faaliyetine devam etmektedir.

Bünyesinde yer alan yetişmiş uzman personeli yanı sıra, dönemsel ya da sunulacak hizmetin özelliğine göre çözüm ortaklığı veya hizmet satın alma şeklinde istihdam yaratma yeteneği ve finansal yeterliliğe sahip olan firmamız sadece tarımsal yatırımlar veya danışmanlık konularında değil, diğer endüstri yatırımlarında da fizibilite ve işletme dönemi yeterlilik analizleri oluşturulması konularında da bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Sektörde tanınmışlık oranını sadece il veya bölge bağlamında değil ülkesel bazda gün geçtikçe artıran firmamızın bu başarısının ardında yatan en önemli etkenlerden birisi de “yeterli”, “gerekli” ve “uzman/tecrübeli” personele erişebilme özelliğidir.

Yatırım planlaması, ön etüt ve fizibilite raporları çalışmalarında önceliği daima; “bilimsel gerçeklik” ve “doğru yönlendirme” olan firmamız, sadece potansiyel yatırımcılara değil ayrıca potansiyel yatırım ortaklarına ve kredilendirme kuruluşlarına da gerçekçi doneler sunmaktadır.

Lansy mühendislik sizlerden aldığı güçle yoluna emin adımlarla devam ederken takım ruhuyla çalışan ve konusunda uzman ekibiyle sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti vermenin gururunu,yapmış ve tamamlamış olduğu hizmetlerin başarılı sonuçları ile yaşıyor.

''Lansy mühendislik yanınızda, yakınınızda ''

Saygılarımla,

MEHMET AKİF AK
GENEL MÜDÜR

ZİYARETÇİ SAYACI
  • Online
  • Bugün
  • Dün
  • Toplam
  • :
  • :
  • :
  • :

Lansy Mühendislik ve Danışmanlık © 2013

İLKNET